Partnerzy edukacyjni

Nowatorska metoda do wspólnej nauki języka angielskiego dla całej rodziny, zdobywca licznych nagród i wyróżnień. Tak ją lubimy, że od kilku lat wchodzi w skład standardowego zestawu Teddy Eddie.
http://dedomo.pl/

Platforma do kompleksowego zarządzania szkołami językowymi, współpracujemy od lat wspólnie dbając o kompleksową obsługę klienta oraz łatwy kontakt pomiędzy kursantami, ich rodzicami, lektorami i administracją szkoły.
http://langlion.com/pl/

Znakomita aplikacja służąca do efektywnej nauki z pomocą fiszek. Już niedługo w Fiszkotece dostępny będzie kurs Savvy Ed, dla wszystkich dzieci kontynuujących naukę angielskiego naszą metodą.
https://fiszkoteka.pl/ 

Stworzona przez dr Joannę Femiak firma szkoleniowa i doradcza, wspiera szkoły językowe w stałym rozwoju, nasze wspólne wartości to współodpowiedzialność, wiedza, konsekwencja, etyka.
http://www.pti.edu.pl/

Twórczynie Teddy Eddie są członkami wpierającymi Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, wspólnie promujemy nauczanie języków obcych w Polsce i dbamy o jego wysoką jakość.
https://www.pase.pl/

Jedna z dwóch macierzystych szkół Teddy Eddie. To tutaj narodził się misiek!
http://www.clancity.pl/

Wiodący magazyn dla nauczycieli języka angielskiego. Regularnie pojawiają się w nim artykuły inspirowane metodą Teddy Eddie, szukamy też w nim inspiracji, aby stale podwyższać jakość nauczania.
http://www.teacher.pl/

W ostatnim roku nauki inspirujemy kursantów Teddy Eddie do nauki czytania.
Pomaga nam w tym nasz partner Usborne Books oferując edukacyjne i niezmiernie ciekawe książki dla dzieci.
http://org.usbornebooksathome.co.uk/AnetasEnglishBooks

Jedna z dwóch macierzystych szkół Teddy Eddie. To tutaj narodził się misiek!
http://www.clan4you.pl/

Bestes Replica Uhren Replique Montres Replicas de relojes suizos Rolex Replica Orologi Longines Replica