Teddy Eddie został stworzony przez trzy mamy

będące jednocześnie założycielkami szkół językowych, metodykami i nauczycielkami języka angielskiego. Doświadczenia zdobyte na wszystkich tych polach złożyły się na ich wspólne dzieło: nową metodę nauczania języka angielskiego dla najmłodszych.

Rezultaty?

Teddy Eddie zna bolączki i potrzeby szkół językowych: zarówno metodologiczne, jak i administracyjne.
Teddy Eddie dba o samopoczucie rodziców, angażując ich w proces nauczania.
Teddy Eddie wspiera lektora na każdym etapie pracy, od przygotowań po prowadzenie lekcji.
Teddy Eddie puszcza dzieciom oczko i prowadzi za rękę przez cudowny świat języka angielskiego.

Najsurowsi recenzenci i najwięksi wielbiciele Teddiego Eddiego

 

Ostatecznie bowiem to dzieci autorek metody: Kuba, Alicja, Zuzia i Aleks byli i są najsurowszymi recenzentami. To dzięki nim Teddy Eddie i jego skarpeta odnoszą sukces.

Teddy Eddie jest fajny i śmieszny. Chciałabym mieć go w domu. Zawsze nam się gdzieś chowa, jak przychodzimy, i my go szukamy. Jak jesteśmy niegrzeczni to wchodzi do skarpety, a jak ładnie śpiewamy to daje nam całuski albo pieczątki. Najbardziej lubię, jak ma dla nas cukierki w skarpecie. Bardzo lubię piosenkę o kaczuszkach i o pajączku, i zgadywanki, i czarowanie, żeby dzieci robiły to, co mówię. Ala

Teddy Eddie jest fajny dla małych dzieci i nawet takich większych, jak ja. Najbardziej podobały mi się piosenki i rozwiązywanie zadań w książeczkach. No i śmieszne obrazki. Było mi smutno jak urosłam i już nie mogłam przychodzić na lekcje z Eddim. Na szczęście mam młodszego brata, któremu mogę urządzać takie lekcje w naszym domu.

Zuzia

Najbardziej podobały mi się secret words i historyjki, bo były śmieszne. Najfajniej było, jak mogłem opowiadać historyjki po swojemu. Moja ulubiona historyjka to Funny Restaurant, bo tam wąż nurkuje w zupie. Aleks

Najbardziej w Teddy Eddie podobają mi się śmieszne historyjki. Moje ulubione to Crazy Man, ta o kosmicie Meaku i o chomiku Bernie’m. Fajnie, że na lekcjach siedzi się na dywanie i pani co chwilę wymyśla na przykład zbieranie obrazków, albo pokazywanie, co słyszymy, albo zgadywanie, co schowała. Kuba

Poznaj trzy mamy Teddiego Eddiego

Kiedy zakładałyśmy szkoły językowe, wydawało nam się, że wystarczy tylko dobrze uczyć. Okazało się, że to my musimy nauczyć się biznesu, zarządzania zespołem, promocji i tysiąca innych rzeczy. Dzisiaj, po kilkunastu latach gromadzenia doświadczeń, wiemy już dosyć sporo. Teddy Eddie jest nie tylko podręcznikiem – jest dobrze i praktycznie działającym systemem, na którym można oprzeć prawdziwy biznes. Oprócz wysokiej zawartości merytorycznej i ambitnego podejścia do nauczania dzieci, oferujemy dużo sztuczek organizacyjnych, metod zarządzania, kontroli, budowania satysfakcji Klienta i innych równie ważnych elementów.

Diana Kubica

Wierzy, że w zarządzaniu szkołami językowymi tylko rozwiązania systemowe są skuteczne i bezpieczne. Jest właścicielką szkół angielskiego CLAN CITY na Górnym Śląsku. Pasjami wymyśla i organizuje rzeczywistość wokół siebie. Autorka wielu materiałów i programów do nauczania. Od lat szkoli nauczycieli i metodyków. W życiu prywatnym: mama Aleksa i Zabrzanka z wyboru. Jest zapaloną fanką amerykańskich seriali i amatorką turystyki miejskiej.

Magda Duchnik

Właścicielka szkół językowych CLAN4YOU w Tarnowskich Górach i Zabrzu. Jej ambicją i marzeniem jest wykorzystanie pełnego potencjału każdego dziecka. Co roku organizuje obozy językowe dla dzieci i młodzieży, obecnie pracuje nad projektem wyjazdu wakacyjnego dla mam z małymi dziećmi, związanego z nauką języka dla obojga. W życiu prywatnym jest mamą Alicji i Kuby, miłośniczką brytyjskiego humoru w stylu „Monty Pyton’a” oraz wielbicielką włoskiej kuchni.

Ola Komada

Hiperaktywna na co dzień, ludzie mówią, że jej doba trwa 48 godzin. Przez 6 lat była dyrektorem zarządzającym sieci szkół językowych CLAN, a następnie CLAN CITY. Obecnie zawodowo w 100% poświęcona rozwojowi franczyzy Teddy Eddie. Jest głównym szkoleniowcem i metodykiem organizacji. Prywatnie Ślązaczka z krwi i kości. Mama Zuzi i Emila, projekt Teddy Eddie (zwany przez nią po prostu Miśkiem) traktuje jako swoje trzecie dziecko.

Bestes Replica Uhren Replique Montres Replicas de relojes suizos Rolex Replica Orologi Longines Replica